ספות נפתחות למיטה

כולנו מוצאים את עצמו במצב שבוא אנחנו מארחים ללילה קרובי משפחה, לפעמים אפילו חברים. אבל כמה פעמים אפשר כבר לתת לאורחים לישון על מזרון מתנפח? עמינח מציעה מגוון רחב של פתרונות אירוח בצורת ספות איכותיות ויפות שנפתחות למיטות נוחות שמזמין לישון עליהן.

לא נמצאו תוצאות

ספה נפתחת למיטה דגם סטרלינג
(0 ביקורות)
החל מ- ₪4,620 ₪4,920
לרכישה
ספה נפתחת טמפו צבע בז' - לובי
(0 ביקורות)
החל מ- ₪4,060 ₪4,560
לרכישה

היתרון של פתרונות האירוח של עמינח הוא כפול – מצד אחד פריט ריהוט שמשתלב נהדר בסלון או בחדר המשפחה ומצד שני מיטה איכותית מבית עמינח שמבטיחה שגם האורחים שלכם ייהנו משנת לילה טובה ונעימה.
כמובן שאצלנו תקבלו ספות נפתחות למיטה עם המזרונים של עמינח המספקים את התמיכה המקסימלית לגוף בזמן השינה, כמו כן מנגנון הפתיחה והסגירה הוא פשוט ונח לתפעול.
המוצרים קיימים במגוון רחב של עיצובים, בדים וצבעים, כל אחד ואחת יוכלו למצוא את העיצוב המתאים ביותר עבורם. פתרונות האירוח של עמינח מציעים שילוב אידיאלי של נוחות ויופי.

שני סוגי ספות נפתחות של עמינח

ספות נפתחות לאירוח מגיעות בשתי צורות פתיחה המשפיעות על אופי ספה מיטה ועליה סוג המזרון בו נעשה שימוש.
פתיחה לרוחב פירושה כי אורך הספה הוא רוחב המיטה.
פתיחה לאורך פירושה כי אורך הספה הוא אורך המיטה.
זו אבחנה שחשוב להבין, מכיוון שיש לכך השלכה ישירה על ההחלטה שלכם באיזו ספה נפתחת למיטה לבחור. היתרון הגדול של ספה נפתחת למיטה הנפתחת לרוחב הוא שהיא קומפקטית ותופסת פחות מקום בצורת ספה (כשהיא סגורה). עם זאת ידרשו מעט יותר תמרונים בעת פתיחתה, לדוגמא הזזת השולחן או רהיט אחר על מנת לפנות מקום בקדמתה.
ספה נפתחת למיטה הנפתחת לאורך תופסת יותר מקום במצב ספה, מכיוון שאורכה חייב להיות שווה לאורכו של המזרון (ואף יותר עם המשענות ידיים) אך במצב פתיחה היא כמעט ולא תופסת יותר מקום; יש להניח שרהיטים אחרים לא יצטרכו לזוז.

שני סוגי המזרונים

כל הספות (והכורסאות) הנפתחות מגיעות, כמובן, עם המזרונים של עמינח המבטיחים שינה איכותית ובריאה. ישנם שני סוגי מזרונים שנעשה בהם שימוש, סוג המזרון נקבע על פי צורת פתיחת הספה.

ספות נפתחות לרוחב מגיעות עם מזרון גומי אוויר איכותי

בגלל דרך קיפול המזרון במצב ספה לא ניתן להשתמש במזרוני קפיצים. הקיפול והפתיחה החוזרים ונשנים של המזרון יפגמו בקפיצים, יעקמו אותם, ואיכות השינה תתפשר. לכן, במיוחד עבור פתרונות אירוח קומפקטיים עמינח ייצרה מזרוני גומי אוויר איכותיים המאפשרים קיפול.

ספות נפתחות לאורך מגיעות עם מזרון קפיצים

ספות נפתחות לאורך מגיעות עם מזרון קפיצים איכותי ועמיד מבית עמינח. תלוי בספה עצמה, חלק מהמזרונים עם הקפיצים של עמינח ואחרים עם קפיצי פיזיקל, פיתוח של קינג קויל. המזרונים מגיעים עם שכבת ויסקוג׳ל המקבלת אתת מתאר הגוף בזמן השינה, מסייעת בפיזור לחצים אחיד על הגוף ומסייעת לשינה רגועה וללא הפרעות.

קומפקטיות מול תדירות שימוש

היתרון הבולט של ספות הפתיחה לרוחב טמון בקומפקטיות שלהן. עמינח מציעה בנוסף לספות נפתחות דו-מושביות גם כורסאות חד-מושביות נפתחות היכולות להתאים בקלות לחדר עבודה, או משרד. במצב ספה / כורסא הן תופסות מעטט מאוד מקום יחסית לרהיט ישיבה בגודל מלא ולכן לא צריך להתפשר על עיצוב הסלון, חדר המשפחה או המשרד.
עם זאת, יש לציין שהספות הנפתחות עם מזרון הגומי אוויר מיועדות לשימוש לא תדיר, כפתרון אירוח ולא כמיטה לשימוש יום יומי.
היתרון המשמעותי ביותר של הספות הנפתחות עם מזרוני הקפיצים הוא שהן יכולות לשמש כמיטות לכל דבר, לשימוש יומיומי רציף. מזרוני הקפיצים מבטיחים שינה איכותית ובריאה, לילה אחרי לילה.
עם זאת, ספות נפתחות למיטה בעלות מזרוני קפיצים הינן פריט ריהוט בגודל מלא עקב צורת הפתיחה שמכתיבה שאורך המיטה הוא כאורך המזרון. אורך מזרון סטנדרטי הוא 2 מטר כך שאורך הספה יהיה אותו דבר ולעיתים אף יותר. מדוברר בספת סלון לכל דבר, גדולה, יפה ונוחה שנפתחת למיטה בגודל מלא עם המזרונים האיכותיים של עמינח.

מנגנון הפעלה וארגז מצעים

מנגנון הפתיחה של הספות הנפתחות מאפשר פתיחה וקיפול מהירים ונוחים. משיכה קלה והספה הופכת למיטה, דחיפה עדינה והמיטה חזרה להיות ספה.
על מנת להקל על המעבר בין המצבים עמינח ציידה חלק גדול מהספות הנפתחות בארגז מצעים, דבר שמוסיף לפרקטיות ולחסכון במקום שמציעים פתרונות האירוח. מנגנון הפתיחה הנוח לשימוש מאפשר גישה נוחה ומהירה לארגז המצעים, שיכול לשמש כמקום אחסון לכל דבר.